Wauw!
Albertina deelde zojuist haar ervaring met de win-win methode.
Wat een recensie!
Door hard werken transformeerde Albertina zichzelf tot zichzelf.
Van luiwammes (haar eigen woorden ;-)) naar harde werker.
Van snoepkont tot health freak.
Van huilebalk naar lachebek.
Van labiel naar veerkrachtig.
Van altijd een zware en opgeblazen buik en het meezeulen van andere kwaaltjes naar fysiek en mentaal sterk.
Niet veel later krijg ik de eerste reacties binnen:
“Janneke, wat kost zo’n training bij jou?”
Haha, ik moet dan lachen.
De win-win methode Kost je helemaal Niets.
We ruilen alleen wat euro’s.
Als Albertina die euro’s niet had geruild en niet was komen opdagen had het haar pas wat geKost:
- Haar gezondheid.
- De zin in de dag.
- Haar vrolijkheid.
- Misschien wel haar relatie.
- Al haar dromen en ambities.
Oftewel: doorgaan op de oude voet KOST je vaak alles wat je lief is en waar het echt om draait.
Want als je nu niet betaalt voor gezondheid, betaal je (later) voor ziekte.
En dan nog zo’n Hollandse redenering die ik echt niet begrijp.
“Ja, maar dat kan ik niet betalen”.
Nee.
Je WIL het niet betalen.
Maak a.u.b. niet je dromen kleiner maar maak je portemonnee groter.
Deze post geeft mij te weinig woorden om op te schrijven wat ik allemaal uit de kast heb getrokken voor extra euro’s.
Zo ‘erg’ dat ik nooit studiefinanciering en een OV kaart heb gekregen en geen A-status tijdens topsport: omdat ik TE VEEL bijverdiende.
Dit is geen stoer-doenerij.
Dit is een leerbare mind-set.
Hoe spannend het ook iedere keer was: wat ben ik ontzettend blij voor al die duizenden euro’s die ik heb gestoken in persoonlijke ontwikkeling.
Voorbeeldje: vanochtend was de tweede crossfit les: 120 back squats en stukken hardlopen. De eerste crossfit les: o.a. 100x op een box springen.
Het feit dat ik na de geboorte van Doutzen geen druppel urine heb verloren en direct weer zo lekker kan sporten denk ik o.a. te danken te hebben aan al die uren privéles-pilates.
Haha, die lessen zijn niet gratis.
Maar na iedere training sta ik weer vol bewondering en verwondering te juichen!
Afijn, misschien is het geluk.
Je zou maar niet meer kunnen hardlopen terwijl je daar altijd zo van hebt genoten en wel geld op je spaarrekening hebben staan.
Je zou bij iedere squat maar de pis langs je been hebben lopen en wel geld op je spaarrekening hebben staan.
Je zou maar met spijt sterven omdat je nooit je dromen hebt waargemaakt terwijl er nog een bak geld op je rekening staat.
Veel liefs en vrolijke groetjes,
Janneke
DE WIN-WIN METHODE | VOOR WINNAARS | ZONDER VERLIEZERS