Bananen zijn mijn redding

De banaan was vandaag weer mijn redding.

 

Ik kom bij de training en ik voel: “ik moet even wat eten”.

 

Ik druk twee bananen achterover en gaan met die banaan.

Helemaal nu het kouder wordt, is de banaan wat je wil.

 

 

Natuurlijk niet zonder reden!

 

Lees hier waarom ook jij geholpen zou kunnen zijn door veel meer van je calorieën uit bananen te halen.

 

  1. Biologische bananen hebben ook in de herfst en winter energie A-label. Het zijn een van de meeste milieuvriendelijke calorieën om te eten. Zelfs al komen ze met de boot van ver.
  2. Bananen zijn super goed voor je darmen. Mensen die met darmproblemen bij de win-win methode komen zijn er vaak heel snel bovenop door bijvoorbeeld te ontbijten met 5-12 bananen. Afhankelijk van de persoon en haar/zijn activiteit. Dat heeft te maken met de hoge kwaliteit fruitsuikers die exact zijn afgestemd op de goede bacteriën in je darm. En je weet: hoe gezonder je darm – hoe beter je immuunsysteem. Hoe beter je hersenen. Hoe beter je humeur. Hoe sneller je herstel.

 

  1. Bananen zijn per calorie ontzettend rijk aan voedingsstoffen. Zet voor de grap eens 1000 kcal aan banaan naast wat de meeste mensen ontbijten en je krijgt al snel een tienvoud aan vitamine C, B6, mangaan, koper en kalium binnen. Dierlijke producten en granen (ook havermout) bevatten geen vitamine C, terwijl iedere cel in je lijf voor optimaal functioneren volop vitamine C nodig heeft.

 

  1. Bananen zijn rijk aan het aminozuur tryptofaan wat meehelpt een supersterk slaap-waak ritme te creëren. Het leuke is: hoe meer bananen je in de ochtend eet hoe meer energie overdag, hoe dieper je in de nacht weer slaapt. En hoe beter je weer slaapt, hoe meer energie je overdag weer hebt. Hoppaah!

 

  1. Te veel bananen gekocht? Vries ze tijdig in. Maak er brood van. Pureer het door de stamppot zuurkool of door de curry.

 

Ook gezond en volwaardig overstappen op een fruitig dieet?

Reply op dit bericht.

 

De win-win methode is voor mensen die niet ziek zijn maar wel beter willen worden.

 

Vraag snel een gesprek  aan, dan gaan we samen aan de slag!

 

Veel liefs en vrolijke groet,

Janneke

EET WIN-WIN | VOOR WINNAARS | ZONDER VERLIEZERS

1 gedachte over “Bananen zijn mijn redding”

  1. Op aanwijzingen van Nadia Dolferus kocht ik je laatste boek “De eiwit leugen”. Ik eet alles en nog wat, daardoor noemt haar man Guido mijn ingewanden een vuilbak. Hij eet hoofdzakelijk bananen maar ook ander fruit. Nu bij mijn laatste bloedonderzoek had ik te weinig ijzer.
    Zou dat met alleen bananen eten kunnen opgelost worden?
    Ik eet als ontbijt Kiwi appel ananas mango meloen met een paar boterhammen. Ik eet maar 2x per dag,
    ‘s avonds het gewone patroon vlees groenten pasta rijst en soms patat. Voor Tv snoep ik teveel. 3-4 keer per week wandel ik 3 á 4 km en tennis 2x 2 uren per week. Mijn leeftijd is 77 jaar.
    Heeft het voor mij nog zin om mijn eetpatroon te veranderen?
    Ik ga ook na 01u slapen en slaap tot ong. 9u30. 1 x in de nacht moet ik gaan voor de kleine behoefte en na enkele tijd slaap ik meestal terug in.
    Ik ga proberen om vroeger slapen te gaan, want ik denk niet dat laat gaan slapen gezond is. Wat denk je van mijn levensstijl?

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven